Skialpy – kurz s instruktorem

Chcete poprvé vyzkoušet skialpy, nebo si chcete užít výlet bez starostí, který bude přímo ušitý na míru podle vašich představ?

Domluvte si skialpovou túru s licencovaným lokálním průvodcem!

 

 

 

 

“To přece zvládnu, na běžkách umím a sjezdovku sjedu.” Zvládneš, ale… bude to ono? Nech si poradit od místních a užij si skialpový kurz bez starostí a v bezpečí.

 

Novinkou na sezónu 2023/24 v naší nabídce je možnost výletu na skialpech s instruktorem.
Výhodou skialpových kurzů s instruktorem je, že se můžeme domluvit konkrétně na tom, co by Vás zajímalo, a co by Vás nejvíce bavilo. Jsme schopni zajistit Vaše první kroky na skialpech tak, aby jste měli super zážitek a hromadu nových zkušeností. Od prvních kroků na skialpech, přes poznávací výlety, až po nejlepší freeride v Jeseníkách. V rámci výletu je možné probrat lavinovou problematiku a vyzkoušet si na vlastní kůži hledání v laviništi, včetně vykopávání sněhového profilu.

Ať už se chcete na skialpech naučit, vyrazit na západ slunce s dobrým občerstvením 🥂, nebo si pořádně zajezdit bez toho, aniž byste museli vymýšlet trasy, budeme Vám kdykoliv k službám.

A když ne na kopci, tak se neváhejte na cokoliv zeptat klidně i tady. Úplně nejlépe, když se zastavíte do jesenické továrny na kafe. ☕️⚒️

Na skialpový kurz Vám rádi zapůjčíme skialpovou výbavu, včetně lavinového vyhledávače, lopaty a sondy.

Cena jednoho dne na lyžích je 1.750,- Kč pro skupinu maximálně 5 lidí. Pro větší skupiny bude cena záviset na individuální domluvě. Skialpový kurz s instruktorem je možné naplánovat i na více dnů.

 

Objednávka kurzu s instruktorem

Objednávky skialpového kurzu s instruktorem telefonicky: +420 777 231 230, mailem: jes@otosport.cz. nebo pomocí tohoto formuláře:

* Požadované údaje

×