Skialpové vybavení v OTOSPORT Jeseník

Skialpové vybavení v OTOSPORT Jeseník
  • 1. 12. 2021

Pronikáme do světa skialpu

V rámci zimního provozu v srdci Jeseníků rozšiřuje OTOSPORT své služby o prodejnu skialpového vybavení. Na kopci jsme vyrostli a k lyžím máme stejně blízko, jako ke kolu. Jelikož jsme v rámci zimní sezony v „lyžákách“ takřka každý den, tak Vám rádi zprostředkujeme zkušenosti a poznatky, které se týkají výbavy, kterou máme u nás v prodejně. Vybrali jsme kombinaci značek, která udělá na kopci radost nám a doufejme, že i Vám. Z lyží jsou to značky Dynastar a Kästle, do kterých vybíráme z lyžařských bot značek Lange a Roxa. A aby se bylo o co opřít, tak jsme navázali spolupráci se značkou Leki, která je jednou z nejznámějších v rámci produkce holí. Pro více informací navštivte naši prodejnu skialpů v Jeseníku na ulici Sadová, nebo sledujte naše internetové stránky jesenik.otosport.cz.

Půjčovna skialpového vybavení v Jeseníku

Letošní sezónou vstupujeme historicky do první zimy, v rámci níž budeme provozovat také půjčovnu skialpového vybavení. Otevíráme ji pro Vás v rámci prodejny OTOSPORT v Jeseníku a bude vybavena skialpovými sety značek Kastle a Dynastar v délkách od 150cm do 178cm. Na nohy Vám obujeme skialpové lyžáky od italské značky Roxa ve všech dostupných velikostech. Tento arzenál lyží, bot a hůlek Vám zaručí jistotu, že budete mít set vhodný právě pro Vás. Ceník včetně rezervačního systému naleznete na našich webových stránkách jesenik.otosport.cz.

Servis skialpového vybavení v Jeseníku

Pokud se o něco dobře starám, tak mi to také výborně slouží. Se skialpovou výbavou tomu není jinak. Hodně skialpinistů podceňuje péči o své vybavení, jelikož trpí nedostatkem času, nemají potřebné nářadí a pořádně ani neví, jak se o své vybavení dobře postarat. Proto společně s prodejnou a půjčovnou otevíráme také servis skialpového vybavení v Jeseníku, kde se Vám postaráme o lyže, u kterých je potřeba čas od času namazat skluznici, opravit rýhy, nebo nabrousit hrany. Co mnoho lidí nebere vážně, tak je péče o stoupací pásy. Počínaje úpravou a seřezáním nových pásu, přes impregnaci a čištění stávajících až po výměnu lepidla se Vám rádi o Vaše pásy postaráme. Pokud jste zakoupili novou výbavu u nás, tak máte samozřejmě v ceně odbornou montáž vázání pomocí šablon nejznámějších značek. Pokud však nemáte skialpový set od nás, nebo pouze potřebujete převrtat vázání, tak se také neváhejte obrátit na náš servis.

OTOSPORT – prodejna, půjčovna a servis skialpového vybavení:

Sadová 881/4 (zobrazit na mapě)
Jeseník

TELEFON:

+420 777 231 230

E-MAIL:

jes@otosport.cz

OTEVÍRACÍ DOBA:

PO-PÁ: 10:00-17:00
SO-NE: ZAVŘENO

×